Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü 22-26 Mayıs 2015 5. Yüzme Şampiyonası Toplu Sonuçları

ÇOCUK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 5. TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI ÇANAKKALE, 24.-25.5.2015 TOPLU SONUÇLARI (Yükleme Hatası :Could not find a part of the path 'C:\Users\denis\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif'.) 


 

Event 1 Erkekler, 50m Freestyle 13 - 18 yaşları arası
24.05.2015
Points: FINA 2012
      Results
Rank
17 - 18 yaşları arası
YB   Time Pts
1. ERKILIÇOĞLU, AHMET 98 Konya 34.18 228
2. SOLMAZ, HASAN 97 Adiyaman 35.45 205
3. KARA, MÜRSEL 98 Istanbul 35.74 200
4. GÜZELCİK, MERT 98 Tekirdağ 38.29 162
5. YUVANÇ, BERK CAN 97 Antalya 38.57 159
6. ÇÖL, ÖMER 98 Tokat 38.88 155
7. ADIYAMAN, SERKAN 97 Düzce 39.39 149
8. UÇAR, YUSUF 97 Kocaeli 39.49 148
9. MERİÇ, YUSUF 97 Tekirdağ 40.00 142
10. SUYURGAN, SALİM 98 Kayseri 40.07 142
11. CAN, İBRAHİM 97 Kastamonu 40.21 140
12. ELALMIŞ, ORHAN 98 Tekirdağ 41.10 131
13. KANDEMİR, ERTUĞRUL 97 Tekirdağ 41.38 129
14. BOZKURT, MEHMET 98 Adiyaman 42.40 119
15. YILDIRIM, EMRECAN 98 Isparta 42.69 117
16. AYDOĞAN, BURAK 98 Kastamonu 43.57 110
17. SABUNCU, NAZIM 98 Çorum 43.74 109
18. KOÇAK, DURMUŞ 97 Kayseri 43.76 109
19. BOYACI, BATUHAN 98 Istanbul 44.31 105
20. BİLEN, HÜSEYİN 97 Kayseri 44.47 103
21. BUYURGAN, MEHMET ALİ 98 Isparta 44.59 103
22. KUTAY, RIZA 97 Tokat 44.92 100
23. ÇELİK, BAYRAM 98 Kirşehir 46.55 90
24. KÖKGIRAN, TÜRKER 98 Balikesir 46.85 88
25. DEMİRCİOĞLU, FURKAN 97 Erzurum 46.96 88
26. TAHTACI, HİKMET 98 Erzurum 50.29 71
27. ARI, ONUR CAN 98 Tokat 51.52 66
28. KAYALI, GÖKHAN 98 Izmir 51.57 66
29. DEMİRCAN, İBRAHİM 98 Tokat 54.24 57
30. BÜYÜKÖZCÜ, KEMALCAN 98 Bursa 55.85 52
31. TEKDEMİR, GÖKHAN 97 Nevşehir 1:00.24 41
32. HOCAOĞLU, MUHAMMET 98 Bursa 1:00.62 41
33. DÜNDAR, EMRE 97 Yozgat 1:00.96 40
34. KOÇAK, ABDULLAH 98 Samsun 1:03.75 35
35. DUMANGÖZ, UĞUR 97 Nevşehir 1:04.22 34
36. ÇALIŞKAN, SÜLEYMAN 98 Samsun 1:06.14 31
37. ERGÜVEN, MAHSUN 98 Erzurum 1:06.26 31
38. DURAK, DOĞUŞ 98 Çorum 1:06.33 31
39. YİĞİT, BURAK 98 Sivas 1:09.47 27
40. GÖKYARDIM, ALİ HAYDAR 98 Antalya 1:16.91 20
dsq full KÖK, SEDAT 97 Mersin    
dsq full AYDIN, NİHAT 98 Tokat    
dsq full GÖBEKLİ, MEHMET 97 Çanakkale 41.14  
dsq full POLAT, EREN 97 Düzce 1:12.26  
(Yükleme Hatası :Could not find a part of the path 'C:\Users\denis\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif'.)

Event 1, Erkekler, 50m Freestyle
15 - 16 yaşları arası
1. ERKILIÇOĞLU, MURAT 99 Konya 36.59 186
2. YALÇIN, DOĞUKAN 00 Konya 39.03 153
3. ÇELİKTEPE, MUSTAFA 00 Istanbul 44.76 101
4. YILMAZ, SERCAN 00 Muğla 46.16 92
5. BENLİ, ONUR 00 Çanakkale 46.49 90
6. SÖZAL, İBRAHİM 00 Mersin 47.64 84
7. YILDIRIM, İSMAİL 99 Isparta 49.89 73
8. YALIM, ŞÜKRÜ 00 Düzce 50.20 72
9. TURHAN, KADİR DOĞUKAN 99 Yozgat 51.18 68
10. ORAKCİ, BAYRAM 99 Adiyaman 52.30 63
11. ELBİSTANLI, SEZER 00 Malatya 52.83 62
12. KAYA, ÖMER 00 Sivas 53.38 60
13. ALACA, YUNUS EMRE 99 Istanbul 53.60 59
14. AVŞAR, CANER 99 Malatya 53.81 58
15. ŞENOL, HASAN 00 Isparta 55.81 52
16. LALEK, YUNUS EMRE 99 Yozgat 56.03 51
17. EKER, FATİH 00 Çorum 56.32 51
18. APAYDIN, MURAT 99 Sivas 57.60 47
19. ERGİNCİ, SONER 99 Bursa 1:00.22 41
20. ODABAŞI, TUFAN 99 Yozgat 1:01.67 38
21. DARMAZ, ENES 00 Malatya 1:02.04 38
22. YALTA, MUHAMMET CAN 00 Izmir 1:02.86 36
23. GATTO, MUHAMMET ŞIHO 99 Gaziantep 1:03.59 35
DNF YILDIZ, TOLGA 99 Balikesir    
DNF ARBAĞ, AHMET 00 Batman    
DNF YİĞİT, MURAT 00 Sivas    
DNF MUTLU, MESUT 99 Tekirdağ    
DNF ERFİDAN, ANIL 99 Yalova    
dsq full ERSOY, UFUKCAN 00 Düzce    
dsq full ÇOŞKUN, M. ARİF 00 Kirşehir    
dsq full ÇELİK, MUHAMMET ENES 00 Gaziantep    
dsq full BAŞ, BERZAN
13 - 14 yaşları arası
00 Samsun    
1. URAL, OKTAY HAZAR 02 Muğla 41.75 125
2. YILDIRIM, MÜSLÜM 02 Çanakkale 48.35 80
3. BULUT, EMİRCAN 01 Malatya 49.13 77
4. GÜNER, CEMİL 01 Gaziantep 49.24 76
5. ÇÖRTEN, ERAY 01 Bursa 51.62 66
6. ŞAHAN, BURAK 01 Gaziantep 53.78 58
7. DEDEOĞLU, İLKAY 02 Bursa 54.38 56
8. TUNCAL, ERKAN 01 Malatya 57.30 48
9. KOCABOĞA, SERKAN 01 Adiyaman 58.75 45
10. YARBA, TARIK 02 Batman 59.51 43
11. YAPAT, BEYTULLAH 01 Kocaeli 1:02.70 37
12. ERFİDAN, EGE 02 Yalova 1:07.24 30
13. GEZİCİ, EMRE 01 Batman 1:11.94 24
14. ÖZÇELİK, MEHMET ALİ 01 Düzce 1:13.59 22
15. YEŞİL, RAMAZAN 02 Niğde 1:25.44 14
16. ALPTEKİN, A.KADİR 02 Malatya 1:31.32 12
17. AVCI, İSMAİL 02 Niğde 1:36.39 10
DNF KOCA, ÖZCAN 01 Tekirdağ    
dsq full ORUNÇ, CENGİZHAN 02 Muş    
dsq full CEVİZ, HARUN 02 Niğde    
Event 2 Bayanlar, 50m Freestyle 13 - 18 yaşları arası
24.05.2015
Points: FINA 2012
      Results
Rank
17 - 18 yaşları arası
YB   Time Pts
1. YALÇIN, FERANAZ MİRAÇ 98 Istanbul 44.55 151
2. YAYLA, GÜLÜZAR 97 Yalova 54.48 82
3. YAĞMUR, AYŞEGÜL 97 Adana 56.40 74
4. SAMANCI, ARZU 98 Kocaeli 59.03 64
5. OKÇU, AYŞEGÜL 98 Gaziantep 1:07.09 44
6. YILMAZ, İPEK 97 Niğde 1:07.59 43
7. ÇAMLICA, FADİME 97 Niğde 1:11.94 35
8. BARDUR, SEVDA 98 Eskişehir 1:12.59 34
9. KABUK, HÜMA 98 Kütahya 1:13.49 33
DNF ORAN, CANSEL 98 Afyonkarahisar    
DNF KAYLI, SADİYE 98 Van    
dsq full BOZKURT, TUĞÇE
15 - 16 yaşları arası
98 Kirşehir    
1. CEYLAN, YAĞMUR 00 Çanakkale 57.46 70
2. KOÇ, CENNET 99 Adana 1:03.47 52
3. SAKÇI, AÇELYA 00 Gaziantep 1:15.48 31
4. ALKAN, KADER AYÇA 00 Elaziğ 1:16.28 30
5. YAYLA, MERYEM 00 Yalova 1:17.07 29
6. KILIÇ, SELBİ 00 Kirşehir 1:17.82 28
7. MENTEŞ, KEZBAN 00 Afyonkarahisar 1:24.42 22
8. UĞUR, EDA 00 Adana 1:27.73 19
DNF KUŞTAN, BÜŞRA 99 Kirşehir    
dsq full KORKMAZ, NİLGÜN 00 Gaziantep    
dsq full KILIÇ, ŞEYMA NUR 99 Afyonkarahisar    
dsq full DELİKANLI, GAMZE 99 Kahramanmaraş    
dsq full YOLAL, HİLAL
13 - 14 yaşları arası
99 Afyonkarahisar    
1. AĞAOĞLU, GÖKÇEM 01 Çanakkale 1:01.25 58
2. IŞIK, ŞENGÜL 01 Kocaeli 1:02.06 55
3. OKÇU, NURŞEN 01 Gaziantep 1:06.02 46
4. TÜRK, FERDA 01 Çanakkale 1:09.06 40
5. ER, SİNEM 01 Adana 1:16.93 29
6. SAMANCI, CANSU 01 Kocaeli 1:39.64 13
DNF ERYİĞİT, İLKNUR 01 Afyonkarahisar    
DNF GÜLTEKİN, ŞİLAN 01 Adana    
DNF ÖZDEMİR, GÜLŞAH 01 Afyonkarahisar    
(Yükleme Hatası :Could not find a part of the path 'C:\Users\denis\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif'.) 
 
Event 3   Bayanlar, 4 x 50m Freestyle   13 - 18 yaşları arası
24.05.2015
Points: FINA 2012
      Results
Rank              Time        Pts
EXH Kocaeli 1   Kocaeli   3:53.48       71
SAMANCI, ARZU 98 IŞIK, ŞENGÜL 01  
EKİZ, ESRA 97 KISA, SİNEM 97  
EXH Çanakkale 1   Çanakkale   4:02.59       63
CEYLAN, YAĞMUR 00 AĞAOĞLU, GÖKÇEM 01  
TEPE, NİLGÜN 00 TAŞ, ÇAĞLA MELEK 02  
EXH Adana 1   Adana   4:32.15       44
YAĞMUR, AYŞEGÜL 97 KOÇ, CENNET 99  
YAĞMUR, ESENGÜL 01 GÜLTEKİN, ŞİLAN 01  
EXH Gaziantep 1   Gaziantep   4:58.18       34
OKÇU, NURŞEN 01 KORKMAZ, NİLGÜN 00  
BOZKURT, FATMA 00 OKÇU, SANİYE   02  
Event 4   Erkekler, 200m Freestyle     13 - 18 yaşları arası
24.05.2015
Points: FINA 2012
          Results
Rank
17 - 18 yaşları arası
YB   Time Pts 100m 200m
      1.    TARAKÇI, KADİR 97 Konya 3:16.70 139    
      2.    DAĞ, SONER 98 Kocaeli 3:18.42 135    
      3.   ÇÖL, ÖMER 98 Tokat 3:42.57 96    
      4.    AYDOĞAN, BURAK 98 Kastamonu 3:57.34 79    
      5.    KARAİN, AHMET 97 Mersin 4:10.89 67    
      6.    KÖKGIRAN, TÜRKER 98 Balikesir 4:45.36 45    
      7.   ELHAN, ALİ RUŞEN 97 Tokat 4:55.62 41    
      8.    ÇİFTÇİ, İBRAHİM 97 Adiyaman 4:58.63 39    
      9.    AKIN, ŞÜKRÜ 98 Antalya 5:27.25 30    
10.       POLAT, ENES 98 Istanbul 5:28.27 29    
DNF    DÜNDAR, YILMAZ 98 Yozgat        
DNF    KARTAL, SÜLEYMAN 98 Yozgat        
DNF     YİĞİT, BURAK 98 Sivas        
DNF    KARAKOYUN, BATUHAN
15 - 16 yaşları arası
98 Antalya        
      1.    ERKILIÇOĞLU, MURAT 99 Konya 3:26.80 119    
      2.   ERTÜRK, BATUHAN 99 Kocaeli 4:07.88 69    
      3.    DENİZ, İSMAİL 00 Çanakkale 4:24.27 57    
      4.    SAL, KERİM 99 Mersin 4:29.55 54    
      5.   ÇELİK, MUHAMMET ENES 00 Gaziantep 4:51.89 42    
      6.    UÇAR, YUNUS EMRE 00 Çorum 4:57.96 40    
      7.   ADIYAMAN, YÜCEL 99 Düzce 5:40.35 26    
      8.    KIZILAY, SAMET İBRAHİM 00 Istanbul 5:57.57 23    
DNF   KARAMAN, MUSTAFA
13 - 14 yaşları arası
00 Muğla        
      1.    ÜNVER, ALİ 01 Konya 3:46.58 91    
      2.    KOLU, EMRE 01 Adiyaman 4:29.87 53    
      3.   URAL, OKTAY HAZAR 02 Muğla 4:30.00 53    
      4.    DEMİRCAN, CANTÜRK 01 Kocaeli 4:32.28 52    
      5.   ŞAHİN, ADEM 01 Gaziantep 4:59.04 39    
      6.   YILDIRIM, MÜSLÜM 02 Çanakkale 6:16.03 19    
 
 
  (Yükleme Hatası :Could not find a part of the path 'C:\Users\denis\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.gif'.) 

(Yükleme Hatası :Could not find a part of the path 'C:\Users\denis\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image003.gif'.)
Event 5   Bayanlar, 200m Freestyle     13 - 18 yaşları arası
24.05.2015
Points: FINA 2012
        Results
Rank
17 - 18 yaşları arası
YB   Time Pts                 100m            200m
      1.    YALÇIN, FERANAZ MİRAÇ 98 Istanbul 4:31.83 71  
      2.    KISA, SİNEM
15 - 16 yaşları arası
97 Kocaeli 5:29.77 40  
      1.    TEPE, NİLGÜN 00 Çanakkale 5:27.18 41  
      2.    GÜDER, GÖNÜL
13 - 14 yaşları arası
00 Çanakkale 6:53.83 20  
      1.   TAŞ, ÇAĞLA MELEK 02 Çanakkale 5:09.25 48  
      2.   SAMANCI, CANSU 01 Kocaeli 9:18.51 8  
Event 6   Erkekler, 50m Backstroke     13 - 18 yaşları arası
25.05.2015
Points: FINA 2012
            Results
Rank
17 - 18 yaşları arası
  YB       Time Pts
1. ADIYAMAN, SERKAN   97 Düzce     42.76 177
2. TARAKÇI, KADİR   97 Konya     50.01 111
3. KARAİN, AHMET   97 Mersin     50.82 105
4. NAZİLLİ, ATAKAN   98 Balikesir     51.58 101
5. DEMİRCAN, İBRAHİM   98 Tokat     53.82 89
6. ANNAÇ, MURAT   97 Eskişehir     55.86 79
7. DERİN, ERDİ   97 Kastamonu     57.39 73
8. UÇAR, YUSUF   97 Kocaeli     57.96 71
9. BOZKURT, MEHMET   98 Adiyaman     59.10 67
10. AKIN, ŞÜKRÜ   98 Antalya     1:04.88 50
11. BOYACI, BATUHAN   98 Istanbul     1:08.53 43
12. SÜNGÜ, FIRAT   98 Erzurum     1:21.45 25
13. GÖKYARDIM, ALİ HAYDAR
15 - 16 yaşları arası
98 Antalya     1:33.70 16
1. ASLAN, UMUT 99 Balikesir     51.30 102
2. SAL, KERİM 99 Mersin     52.11 98
3. YALÇIN, DOĞUKAN 00 Konya     55.34 81
4. BULUT, ALİ 00 Konya     55.47 81
5. UÇAR, YUNUS EMRE 00 Çorum     56.82 75
6. KARAMAN, MUSTAFA 00 Muğla     58.23 70
7. BERBER, ZİYA 00 Sivas     59.63 65
8. ELBİSTANLI, SEZER 00 Malatya     1:02.91 55
9. MERCAN, ÖMER 00 Eskişehir     1:03.45 54
10. ADIYAMAN, YÜCEL 99 Düzce     1:03.79 53
11. BENLİ, ONUR 00 Çanakkale     1:05.19 50
12. TURHAN, KADİR DOĞUKAN 99 Yozgat     1:06.55 47
13. ORAKCİ, BAYRAM 99 Adiyaman     1:17.11 30
 
 
  (Yükleme Hatası :Could not find a part of the path 'C:\Users\denis\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.gif'.) 

(Yükleme Hatası :Could not find a part of the path 'C:\Users\denis\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image003.gif'.)
 
  (Yükleme Hatası :Could not find a part of the path 'C:\Users\denis\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image003.gif'.) 
Event 6, Erkekler, 50m Backstroke
   
1. KURT, ALİŞEN      01     Muğla   51.33        102
2. TABAK, MUHAMMET ŞEHİT      02     Eskişehir   1:01.81       58
3. DEMİRCAN, CANTÜRK        01     Kocaeli   1:03.24       54
4. DOĞAN, METEHAN        01     Kocaeli   1:09.80       40
5. KOCABOĞA, SERKAN        01     Adiyaman   1:15.34       32
Event 7   Bayanlar, 50m Backstroke   13 - 18 yaşları arası
25.05.2015
Points: FINA 2012
          Results
Rank
17 - 18 yaşları arası
  YB     Time Pts
1. EKİZ, ESRA   97 Kocaeli   54.87 119
2. KABUK, HÜMA   98 Kütahya   1:04.40 74
3. YAĞMUR, AYŞEGÜL   97 Adana   1:07.99 63
4. BARDUR, SEVDA
15 - 16 yaşları arası
  98 Eskişehir   1:21.26 36
1. ER, AYNUR   00 Kocaeli   1:07.10 65
2. TEPE, NİLGÜN   00 Çanakkale   1:16.98 43
3. BOZKURT, FATMA   00 Gaziantep   1:25.44 31
4. ALKAN, KADER AYÇA   00 Elaziğ   1:28.10 28
dsq full CEYLAN, YAĞMUR
13 - 14 yaşları arası
  00 Çanakkale      
1. IŞIK, ŞENGÜL   01 Kocaeli   1:06.28 68
2. TÜRK, FERDA   01 Çanakkale   1:15.33 46
3. AĞAOĞLU, GÖKÇEM   01 Çanakkale   1:17.16 43
4. OKÇU, SANİYE   02 Gaziantep   1:26.32 30
dsq full YAĞMUR, ESENGÜL   01 Adana    
Event 8   Erkekler, 4 x 50m Freestyle   13 - 18 yaşları arası
25.05.2015
Points: FINA 2012
      Results
Rank              Time        Pts
EXH Konya 1   Konya   2:21.88     213
ÜNVER, ALİ 01 TARAKÇI, KADİR 97  
ERKILIÇOĞLU, MURAT 99 ERKILIÇOĞLU, AHMET 98  
EXH Tekirdağ 1   Tekirdağ   2:35.33     163
GÜZELCİK, MERT 98 ELALMIŞ, ORHAN 98  
KANDEMİR, ERTUĞRUL 97 MERİÇ, YUSUF 97  
EXH Kocaeli 1   Kocaeli   2:44.02     138
DEMİRCAN, CANTÜRK 01 ERTÜRK, BATUHAN 99  
UÇAR, YUSUF 97 DAĞ, SONER 98  
EXH Mersin 1   Mersin   2:46.88     131
SÖZAL, İBRAHİM 00 KARAİN, AHMET 97  
SAL, KERİM 99 KÖK, SEDAT 97  
EXH Istanbul 1   Istanbul   2:46.95     131
BOYACI, BATUHAN 98 POLAT, ENES 98  
ÇELİKTEPE, MUSTAFA 00 KARA, MÜRSEL 98  
(Yükleme Hatası :Could not find a part of the path 'C:\Users\denis\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image003.gif'.) 
Rank         Time Pts
EXH Çanakkale 1   Çanakkale   2:48.34 128
  BENLİ, ONUR 00 DENİZ, İSMAİL 00    
  YILDIRIM, MÜSLÜM 02 GÖBEKLİ, MEHMET 97    
EXH Adiyaman 1   Adiyaman   2:53.98 115
  KOLU, EMRE 01 BOZKURT, MEHMET 98    
  ÇİFTÇİ, İBRAHİM 97 SOLMAZ, HASAN 97    
EXH Tokat 1   Tokat   2:57.49 109
  ARI, ONUR CAN 98 DEMİRCAN, İBRAHİM 98    
  KUTAY, RIZA 97 ÇÖL, ÖMER 98    
EXH Düzce 1   Düzce   3:00.61 103
  ADIYAMAN, YÜCEL 99 ERSOY, UFUKCAN 00    
  YALIM, ŞÜKRÜ 00 ADIYAMAN, SERKAN 97    
EXH Balikesir 1   Balikesir   3:04.61 97
  KÖKGIRAN, TÜRKER 98 ASLAN, UMUT 99    
  NAZİLLİ, ATAKAN 98 YILDIZ, TOLGA 99    
EXH Muğla 1   Muğla   3:05.88 95
  KURT, ALİŞEN 01 YILMAZ, MUSTAFA ALİ 01    
  URAL, OKTAY HAZAR 02 YILMAZ, SERCAN 00    
EXH Gaziantep 1   Gaziantep   3:11.92 86
  ÇELİK, MUHAMMET ENES 00 ŞAHAN, BURAK 01    
  GÜNER, CEMİL 01 ŞAHİN, ADEM 01    
EXH Yozgat 1   Yozgat   3:21.67 74
  DÜNDAR, YILMAZ 98 KARTAL, SÜLEYMAN 98    
  TURHAN, KADİR DOĞUKAN 99 DÜNDAR, EMRE 97    
EXH Antalya 1   Antalya   3:30.17 65
  YUVANÇ, BERK CAN 97 GÖKYARDIM, ALİ HAYDAR 98    
  KARAKOYUN, BATUHAN 98 AKIN, ŞÜKRÜ 98    
EXH Malatya 1   Malatya   3:38.44 58
  BULUT, EMİRCAN 01 TUNCAL, ERKAN 01    
  AVŞAR, CANER 99 ELBİSTANLI, SEZER 00    
EXH Bursa 1   Bursa   3:45.32 53
  HOCAOĞLU, MUHAMMET 98 ERGİNCİ, SONER 99    
  BÜYÜKÖZCÜ, KEMALCAN 98 ÇÖRTEN, ERAY 01    
EXH Erzurum 1   Erzurum   3:50.09 50
  DEMİRCİOĞLU, FURKAN 97 SÜNGÜ, FIRAT 98    
  ERGÜVEN, MAHSUN 98 TAHTACI, HİKMET 98  
Event 9   Erkekler, 100m Freestyle   13 - 18 yaşları arası
25.05.2015
Points: FINA 2012
      Results
Rank
17 - 18 yaşları arası
  YB          Time        Pts
1. ERKILIÇOĞLU, AHMET   98       Konya   1:18.41     214
2. DAĞ, SONER   98       Kocaeli   1:22.05     186
3. SOLMAZ, HASAN   97       Adiyaman   1:29.89     142
4. CAN, İBRAHİM   97       Kastamonu   1:31.69     133
5. KARA, MÜRSEL   98       Istanbul   1:31.90     132
6. GÜZELCİK, MERT   98       Tekirdağ   1:32.53     130
7. NAZİLLİ, ATAKAN   98       Balikesir   1:38.22     108
8. YUVANÇ, BERK CAN   97       Antalya   1:40.03     103
9. ANNAÇ, MURAT   97       Eskişehir   1:45.57       87

 
 
   

(Yükleme Hatası :Could not find a part of the path 'C:\Users\denis\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image003.gif'.)
Event 8, Erkekler, 4 x 50m Freestyle

 
 
   

Event 9, Erkekler, 100m Freestyle, 17 - 18 yaşları arası
Rank YB   Time Pts
10. GÖBEKLİ, MEHMET 97 Çanakkale 1:47.09 84
11. KÖK, SEDAT 97 Mersin 1:47.49 83
12. DERİN, ERDİ 97 Kastamonu 1:47.77 82
13. ELALMIŞ, ORHAN 98 Tekirdağ 1:47.83 82
14. KARAKOYUN, BATUHAN 98 Antalya 1:50.17 77
15. DÜNDAR, YILMAZ 98 Yozgat 1:55.24 67
16. KUTAY, RIZA 97 Tokat 1:58.79 61
17. SABUNCU, NAZIM 98 Çorum 2:01.74 57
18. TAHTACI, HİKMET 98 Erzurum 2:05.04 52
19. ELHAN, ALİ RUŞEN 97 Tokat 2:05.34 52
20. ÇİFTÇİ, İBRAHİM 97 Adiyaman 2:06.29 51
21. KARTAL, SÜLEYMAN 98 Yozgat 2:20.86 36
22. POLAT, ENES 98 Istanbul 2:21.27 36
23. DAĞ, HÜSEYİN 98 Şanliurfa 2:29.68 30
24. DÜNDAR, EMRE 97 Yozgat 2:34.65 27
25. ERGÜVEN, MAHSUN 98 Erzurum 2:38.36 25
26. SÜNGÜ, FIRAT 98 Erzurum 2:47.06 22
DNF KARADAĞ, İBRAHİM 97 Erzurum    
DNF BUYURGAN, MEHMET ALİ 98 Isparta    
DNF BÜYÜKÖZCÜ, KEMALCAN 98 Bursa    
DNF POLAT, EREN 97 Düzce    
DNF YILDIRIM, EMRECAN
15 - 16 yaşları arası
98 Isparta    
1. BULUT, ALİ 00 Konya 1:34.91 120
2. ERTÜRK, BATUHAN 99 Kocaeli 1:40.51 101
3. DENİZ, İSMAİL 00 Çanakkale 1:40.57 101
4. ASLAN, UMUT 99 Balikesir 1:43.17 94
5. KIZILAY, SAMET İBRAHİM 00 Istanbul 1:44.21 91
6. SÖZAL, İBRAHİM 00 Mersin 1:53.25 71
7. YILMAZ, SERCAN 00 Muğla 1:56.01 66
8. YÜKSEL, RECEP 99 Samsun 1:58.69 61
9. ERSOY, UFUKCAN 00 Düzce 2:03.63 54
10. YALIM, ŞÜKRÜ 00 Düzce 2:13.27 43
11. GATTO, MUHAMMET ŞIHO 99 Gaziantep 2:25.81 33
12. ÇELİKTEPE, MUSTAFA 00 Istanbul 2:28.78 31
13. MERCAN, ÖMER 00 Eskişehir 2:31.20 29
14. BERBER, ZİYA 00 Sivas 2:42.46 24
15. LALEK, YUNUS EMRE 99 Yozgat 3:01.66 17
16. KAYA, HASAN 00 Şanliurfa 3:11.42 14
DNF ÖZCAN, MUSTAFA UĞUR 99 Isparta    
DNF KAYA, ÖMER 00 Sivas    
DNF ŞENOL, HASAN 00 Isparta    
DNF YİĞİT, MURAT 00 Sivas    
DNF ALACA, YUNUS EMRE 99 Istanbul    
DNF APAYDIN, MURAT 99 Sivas    
dsq full KARA, MEHMET
13 - 14 yaşları arası
00 Şanliurfa    
1. ÜNVER, ALİ 01 Konya 1:27.31 155
2. KURT, ALİŞEN 01 Muğla 1:40.20 102
3. ŞAHİN, ADEM 01 Gaziantep 1:51.44 74
4. KOLU, EMRE 01 Adiyaman 1:57.84 63
5. ÇÖRTEN, ERAY 01 Bursa 2:11.35 45
 
 
   

Event 9, Erkekler, 100m Freestyle, 13 - 14 yaşları arası
Rank YB        Time        Pts
6. GÜNER, CEMİL 01        Gaziantep 2:20.07       37
7. YAPAT, BEYTULLAH 01       Kocaeli 2:27.16       32
8. DOĞAN, METEHAN 01       Kocaeli 2:55.30       19
9. ERFİDAN, EGE 02       Yalova 3:21.74       12
10. YEŞİL, RAMAZAN 02        Niğde 3:29.65       11
11. AVCI, İSMAİL 02        Niğde 3:39.34         9
DNF TABAK, MUHAMMET ŞEHİT 02        Eskişehir  
DNF CEVİZ, HARUN 02        Niğde  
DNF ÖZÇELİK, MEHMET ALİ 01        Düzce  
dsq full ŞAHAN, BURAK 01        Gaziantep  
Event 10 Bayanlar, 100m Freestyle 13 - 18 yaşları arası
25.05.2015
Points: FINA 2012
      Results
Rank
17 - 18 yaşları arası
YB   Time Pts
1. KISA, SİNEM 97 Kocaeli 2:03.42 75
2. EKİZ, ESRA 97 Kocaeli 2:12.43 60
3. SAMANCI, ARZU 98 Kocaeli 2:37.35 36
4. YAYLA, GÜLÜZAR 97 Yalova 2:38.65 35
5. OKÇU, AYŞEGÜL 98 Gaziantep 2:52.08 27
6. YILMAZ, İPEK 97 Niğde 3:11.41 20
DNF ÇETİNKAYA, ELİF 98 Kirşehir    
dsq full ÇAMLICA, FADİME
15 - 16 yaşları arası
97 Niğde    
1. YILMAZ, SEÇİL 99 Kütahya 1:53.39 96
2. GÜDER, GÖNÜL 00 Çanakkale 2:48.09 29
3. ER, AYNUR 00 Kocaeli 2:49.33 29
4. KORKMAZ, NİLGÜN 00 Gaziantep 2:52.38 27
5. BOZKURT, FATMA 00 Gaziantep 4:09.10 9
DNF KILIÇ, ŞEYMA NUR 99 Afyonkarahisar    
DNF YAYLA, MERYEM 00 Yalova    
dsq full SAKÇI, AÇELYA
13 - 14 yaşları arası
00 Gaziantep    
1. TAŞ, ÇAĞLA MELEK 02 Çanakkale 2:22.28 49
2. YAĞMUR, ESENGÜL 01 Adana 2:44.74 31
3. OKÇU, SANİYE 02 Gaziantep 3:09.16 20
dsq full OKÇU, NURŞEN 01 Gaziantep    

 


Sonraki Sayfa: 5. Türkiye Yüzme Şampiyonası 22-26 Mayıs 2015

Önceki Sayfa : Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü 5. Türkiye Şampiyonası Takım Puanları